pl gb de fr

Niedziela, 18 Marca 2018, Imieniny obchodzą:

START / Aktualności gospodarka / Prezentacja oferty inwestycyjnej Leszna w Berlinie

Prezentacja oferty inwestycyjnej Leszna w Berlinie

Miasto Leszno, jako partner spotkania organizowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie, zaprezentowało swoją ofertę inwestycyjną. Spotkanie przedstawicieli biznesu z Polski i Niemiec odbyło się 17 grudnia w siedzibie Deutsche Banku w Berlinie.

W uroczystości uczestniczyło 250 polskich i niemieckich przedsiębiorców, przedstawicieli urzędów federalnych, niemieckich krajów związkowych, polskich województw przygranicznych oraz prezydentów polskich miast. Podczas spotkania Radca-Minister Jacek Robak, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP, podsumował polsko-niemiecką współpracę gospodarczą w 2015 roku. Gościem honorowym był Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Radosław Domagalski-Łabędzki, odpowiedzialny m.in. za wspieranie rozwoju gospodarczego i promocję gospodarki polskiej w kraju i za granicą.

Podczas spotkania do dyspozycji gości byli pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna - Izabela Wojciechowska i Anna Bartosz-Kosmala, udzielające informacji m.in. na temat Leszna, dostępnych terenów inwestycyjnych i zachęt ekonomicznych. Miały też miejsce zaawansowane rozmowy dotyczące promocji gospodarczej miasta i kierunków współpracy mającej na celu dotarcie z ofertą inwestycyjną do zainteresowanych inwestorów.

Prezentacja oferty inwestycyjnej Leszna to początek współpracy Miasta Leszna z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie na rzecz aktywnego pozyskiwania inwestorów.

Relacja ze spotkania dostępna na stronie: https://germany.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/168191,spotkanie-swiateczne-w-berlinie-z-przedstawicielami-polskiego-i-niemieckiego-biznesu.html

udostępnij na FB
Komentarze: 0
dodaj komentarz

Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
Komentarz pojawi sie po zaakceptowaniu przez moderatora
*Odśwież* swoją przeglądarkę by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku "Dodaj komentarz".
Zachowaj w pamięci treść jeżeli pomyliłeś kod.

opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2015-12-18 11:09:24

Regulamin komentowania w serwisie www.leszno.pl

  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe, są niezgodne z zasadami współżycia społecznego lub promują własne strony internetowe, produkty itp.
  • Redakcja portalu prosi o unikanie pisania komentarzy w całości WIELKIMI LITERAMI.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do ostatecznego słowa w interpretacji tego regulaminu